Open menu

У військовому інституті створені всі умови для гармонійного розвитку особистості, формування високих морально-етичних стандартів та естетичних смаків курсантів. Зокрема, постійно функціонує музична студія та вокально-інструментальний ансамбль, а також різнопланові гуртки. 

Велику культурологічну та військово-патріотичну роль у підвищенні престижу військової служби, формуванні національно-патріотичної свідомості  дітей  та молоді відіграють військовий оркестр та учасники художньої самодіяльності, які традиційно беруть участь у міських та обласних заходах, концертних програмах, концертах у військових частинах Житомирського гарнізону, школах, ліцеях міста й області.

До проведення заходів  культурно-виховної роботи в інституті залучаються  представники різних громадських, просвітницьких організацій, науковці та краєзнавці міста та області. Заходи, проведені спільно з професійними митцями, не тільки розвивають естетичні та артистичні смаки курсантів, але й допомагають здобувати впевненість у майбутній офіцерській діяльності.

Курсанти систематично відвідують  історико-культурні та мистецькі установи міста й області (театри, музеї, виставки), що сприяє вихованню патріотичних почуттів.

Широко використовуються можливості бібліотеки військового інституту, книжкові фонди якої налічують майже 20 тисяч примірників  україномовних видань та щорічно поповнюються  найкращою  історичною і художньою класичною та сучасною літературою.