Open menu

 

      Кафедра радіоелектронної боротьби здійснює підготовку висококваліфікованих офіцерів військового управління тактичного рівня для військових частин і підрозділів, озброєних наземними, корабельними засобами перешкод радіозв’язку, радіолокації, радіонавігації та оптико-електронних засобів.
     Отримані знання, уміння та навички застосовуються для виконання завдань з РЕБ в бойових діях та у складі українських миротворчих контингентів. Викладання навчальних дисциплін здійснюється з урахуванням сучасних вимог концепції трансформації системи військової освіти та досвіду бойових дій для професійної підготовки офіцерського складу Збройних Сил України, з використанням всесвітнього досвіду підготовки військових фахівців, які повинні впевнено вирішувати поставлені завдання.
     Навчальні заняття проводять досвідчені викладачі. Всі науково-педагогічні працівники кафедри мають досвід виконання обов’язків у військових частинах (органах військового управління) у заходах з бойової підготовки та виконання бойових завдань з РЕБ при забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії росії у складі  оперативних угруповань військ. Більшість науково-педагогічних працівників кафедри мають науковий ступінь та вчене звання, а також державні відзнаки та нагороди.
     Гасло кафедри - «INVISIBILIA BELLUM» - невидима війна.

Кафедра зробить з Вас військового професіонала –
фахівця з радіоелектронної боротьби!