Open menu

З моменту заснування і до цього часу кафедра забезпечує мовну підготовку курсантів інституту, надаючи поглиблені знання з державної та іноземних мов.

Завдання кафедри обумовлені сучасними вимогами професійної іншомовної підготовки майбутніх офіцерів Збройних Сил України. Мовна підготовка курсантів військового інституту базується на державних освітніх стандартах і враховує мовні стандарти НАТО «СТАНАГ – 6001».

ННП кафедри постійно співпрацюють з керівництвом факультетів із метою забезпечення належного виховного процесу щодо розвитку високих моральних якостей курсантів, заохочення кращих курсантів та надання методичної допомоги тим курсантам, які не встигають у навчанні.

Щороку працівники кафедри залучають кращих знавців до участі в таких заходах: олімпіади з української та англійської мов, мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка, конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, науково-практичні конференції інституту.

Поєднання на кафедрі мовної підготовки слухачів курсів іноземних мов та курсантів інституту дозволяє на високому рівні впроваджувати в навчальний процес передові методи навчання, зокрема з використанням сучасних навчально-методичних матеріалів, мультимедійної, аудіо- та відеоапаратури.

Науково-педагогічні працівники кафедри забезпечують якісне проведення практичних занять, використовуючи сучасні навчально-методичні комплекси («American Language Course», «Campaign», «Command English»), а також розробляють власні навчальні посібники.

Із метою підвищення професійного рівня науково-педагогічні працівники постійно проходять стажування в освітніх закладах України та США (м. Сан-Антоніо), Німеччини (м. Гарміш-Партенкірхен), Канади  (м. Оттава), Польщі (м. Варшава), Угорщини (м. Будапешт).

Інженерно-лаборантський склад кафедри - це висококваліфіковані працівники, завдяки професіоналізму та відповідальності яких забезпечується висока ефективність навчального процесу.

 

Силабус

Силабус Іноземна мова у професійній діяльності