Open menu

 

У військовому інституті здійснюється підготовка фахівців радіоелектронної розвідки. Під час навчання курсанти отримують знання та набувають навички щодо експлуатації технічних засобів розвідки, ведення радіоперехоплення та пеленгування, а також технічногоаналізу сигналів. Крім того, курсанти проходять інформаційно-аналітичну підготовку та курс лідерства, що дозволяє сприймати випускника не тільки як військового фахівця-розвідника, але й як ефективна кризис-менеджера. Рівень підготовки наших випускників дозволяє їм виступати в якості експертів тактичного рівня з питань національної безпеки і оборони держави.

Сучасні збройні конфлікти є неможливими без використання систем зв’язку та передачі даних. Отримання доступу до ворожих інформаційних систем дає змогу викрити замисли противника та здобути перемогу в бою. Саме для цього призначена радіоелектронна розвідка.

Фахівці радіоелектронної розвідки – це унікальні професіонали в галузі розвідувальних інформаційних технологій. Сутність їх роботи полягає в добуванні розвідувальної інформації шляхом перехоплення радіовипромінювань систем зв’язку та телекомунікацій противника, його радарів і систем навігації, а також в інформаційно-аналітичні обробці цих даних. Завдяки цьому викриваються координати ворожих об’єктів, склад військ та наміри противника. Фахівці радіоелектронної розвідки виконують свої завдання на землі, в повітрі і на морі, добуваючи надзвичайно важливу інформацію про ворога. Вони є справжньою елітою воєнної розвідки України.