Open menu

                                                                                                                    

  

Кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій та кібербезпеки, що входить до складу факультету фундаментальних наук є базовим структурним підрозділом Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.

У своїй діяльності Кафедра керується Конституцією і законами України, постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами Міністерства оборони та Міністерства освіти і науки України, Статутом військового інституту, наказами начальника військового інституту, рішеннями вченої ради та іншими чинними нормативно-правовими актами. Діяльність Кафедри базується на принципах науковості, гуманізму, демократизму, послідовності та безперервності, незалежності від втручання будь-яких політичних партій, рухів, інших громадських та релігійних організацій і здійснюється на засадах компетентнісного підходу.

Кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій та кібербезпеки призначена для: проведення навчальної та методичної роботи з технічних дисциплін; виконання наукових досліджень з напрямку підготовки кафедри; проведення військово-наукової роботи з курсантами.

На кафедрі здійснюється підготовка за спеціальностями 254 “Забезпечення військ (сил)”, 255 “Озброєння та військова техніка”, 174 “Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка”, 125 “Кібербезпека”.

Додатково на кафедрі здійснюється підготовка за іншими напрямками та спеціальностями ад’юнктів та студентів військового інституту, що зазначено у відповідних навчальних планах, а також підготовка особового складу на курсах підвищення кваліфікації за різними спеціалізаціями.

.Силабуси

Силабус_МОНД_ЗМ2

Силабус МРПЗ

На кафедрі комп’ютерно-інтегрованих технологій та кібербезпеки факультету фундаментальних наук 30 травня 2024 року проведено науково-практичний семінар на тему «Впровадження активних методів навчання у навчальні дисципліни галузі інформаційних технологій». За активної участі науково-педагогічних працівників кафедри проведено обговорення можливостей застосування активних методів навчання та їх елементів під час викладання навчальних дисциплін на кафедрі.

Особовий склад кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій та кібербезпеки прийняв активну участь у проведенні місячнику зі збору та впровадження заявок на винаходи та заяв про раціоналізаторські пропозиції. За результатами проведення місячнику кафедру нагороджено грамотою за ІІ місце.

   

У січні 2025 року було проведено науково-методичний семінар за темою “Академічна доброчесність. Практичні аспекти”. У ході проведення семінару було заслухано та обговорені наступні доповіді:

1. “Нормативно-правове забезпечення дотримання академічної доброчесності”. 

2. “Дотримання академічної доброчесності при проведенні наукових досліджень”. 

3. “Академічна доброчесність при публікації наукових праць”. 

4. “Дотримання академічної доброчесності при проведенні набору здобувачів вищої освіти”.

5. “Академічна доброчесність при проведенні контрольних заходів”.

6. “Інформаційні технології контролю дотримання академічної доброчесності”.

Були обговорені практичні способи реалізації вимог керівних документів та проблемні питання. 

Порушено питання необхідності удосконалення системи визначення плагіату та унікальності публікацій.